Adana Erten Otel web sitesi mümkün olan en yüksek dikkat ve özen ile yapılmıştır. Web sitemizde Otelimizin en güncel bilgileri yer almaktadır.

 

Otelimiz Fiyat müsaitlik promosyon gibi bilgilerini her an güncelleme hakkına sahiptir. Bu sebepten dolayı oluşan fiyat yada müsaitlik farklılıklarından otelimiz sorumlu değildir. 

 

 

Web sitemizdeki fiyatlar ve müsaitlikler otelimiz tarafından belirlendiği için sitemizde gördüğünüz müsaitlik ve fiyatlar aksi belirtilmedikçe bu bilgilerin hakkı Adana Erten Otel,e ittir.


Adana Erten Otel Web Vizyonumuz

 

Adana Erten Otel web sayfasında otel oda tiplerine göre tahsis edeceği  oda kontenjan sayısı kadar , bağımsız olarak , arz talep  ve piyasa şartlarına göre VERİM YÖNETİMİ amacına uygun olarak ilgili fiyatları maximum düzeyde artırmayı ve gerekli gördüğü kadar düşürme hakkını saklı tutar.

Ancak  anlaşma fiyatlarından  aşağı  düşürülme gereksinimi doğarsa  aynı oda sayısı kontenjanı kadar  çözüm ortakları ve anlaşmalı firma ve acentalara ibraz edilen satış tutarından da komisyon ödenir . ( yani  fiyat acenta ve firma fiyatının altına düştüyse düşen fiyatı acenta satın aldığı zaman paritesi kadar komisyon ödenir . ( Bu karşılıklı iki tarafı koruma öngörüsüdür.)

İnternet sayfasında kullanılan oda sayısı ve fiyatlar hiç bir anlaşma ve sözleşmeye atfedilemez ve otelin tamamen kendi insiyatifi içinde kabul edilir.